Pokazuje 1 - 24 z 163 elementów
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  750,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 18-21 dni
  1 399,00 zł W magazynie

  Nowoczesna Sofa Skandynawska do Salonu

  1 399,00 zł
 • Dostawa: 18-21 dni
  1 199,00 zł W magazynie
 • 1 309,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 3-10 dni roboczych
  599,00 zł 949,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  750,00 zł W magazynie
 • 1 949,00 zł W magazynie
 • 419,00 zł W magazynie
 • 1 399,00 zł W magazynie

  Narożnik *AS 1* to elegancki narożnik z funkcją spania. Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 399,00 zł
 • 850,00 zł W magazynie

  Kanapa Comfort 1 to elegancka sofa z funkcją spania.Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  850,00 zł
 • Dostawa: 3-10 dni roboczych
  699,00 zł W magazynie

  Fotel skandynawski Uszak z regulowanym oparciem z tkaniny wodoodpornej

  699,00 zł
 • 419,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 18-21 dni
  699,00 zł 799,00 zł W magazynie
 • 1 699,00 zł W magazynie

  Narożnik *AS 2* to elegancki narożnik z funkcją spania. Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 699,00 zł
 • 999,00 zł W magazynie

  Kanapa Comfort 2 to elegancka sofa z funkcją spania.Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  999,00 zł
 • 419,00 zł W magazynie
 • 1 399,00 zł W magazynie

  Narożnik *AS 3* to elegancki narożnik z funkcją spania. Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 399,00 zł
 • 1 049,00 zł W magazynie

  Kanapa Comfort 3 to elegancka sofa z funkcją spania.Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 049,00 zł
 • 439,00 zł W magazynie
 • 1 349,00 zł W magazynie

  Narożnik *AS 4* to elegancki narożnik z funkcją spania. Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 349,00 zł
 • 850,00 zł W magazynie

  Kanapa Comfort 4 to elegancka sofa z funkcją spania.Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  850,00 zł
 • 759,00 zł W magazynie
 • 439,00 zł W magazynie
 • 1 449,00 zł W magazynie

  Narożnik *AS 5* to elegancki narożnik z funkcją spania. Jest to wyjątkowa konstrukcja w nowoczesnym ale prostym stylu, która może stanowić ozdobę każdego salonu.

  1 449,00 zł
Pokazuje 1 - 24 z 163 elementów
Salon

Kuchnia może być jego sercem, ale tak naprawdę to salon jest miejscem, w którym rozgrywa się całe życie domu. Wieczorne wygłupy na dywanie, treningi przez telewizorem, relaks z książką czy po prostu leniwe pogaduszki z rodziną… kuchnia da Ci suplementy, ale to salon będzie remedium na idealny odpoczynek. Jakie meble do salonu będą najlepsze? Takie, które pomieszczą nie tylko rzeczy, ale i osobowość!

Meble w salonie – osobista wizytówka

 Co się robi w salonie? W zasadzie… wszystko. To miejsce na relaks i zabawę, spotkania z przyjaciółmi i chwile intymności, wylegiwanie się przed telewizorem i snucie planów, jak zapanować nad światem. To miejsce na wspomnienia i pisanie nowych historii, na chwile zadumy i totalnego szaleństwa. Dlatego też na meblach w salonie powinno się znaleźć miejsce na wszystko, na każdy aspekt osobowości, na rzeczy, które pozwalają na identyfikację i… intensyfikację życia. Książki, zdjęcia, kwiaty, gry, płyty z muzyką, zestaw kina domowego, pamiątki z wakacji i… mnóstwo innych drobiazgów, które mówią: „Tu mieszkam JA i cały mój świat, a moje rzeczy są moją wizytówką”. Dlatego też meble do salonu powinny być komfortowe i pomóc w budowie własnej tożsamości, podtrzymywaniu jej, ułatwianiu jej funkcjonowania. Drzwi do salonu są jak portal umożliwiający przejście do innego świata, zaś meble w salonie są drogowskazem pokazującym, dokąd zmierza właściciel. Wskażą kierunek, by iść we właściwą stronę – w stronę wygody, komfortu, poczucia estetyki i wrażenia, że wszystko – czyli swoje JA – jest na właściwym miejscu.

Jakie meble do salonu wybrać?

Piękne, stylowe, modne, eleganckie, nowoczesne, drogie, tanie… Można i tak, dlaczego nie? Ale można też spojrzeć na funkcjonalność. Meble do salonu muszą spełniać szereg niełatwych zadań, takich jak pomieszczenie wszystkiego, co TRZEBA gdzieś schować, jak i odpowiednie wyeksponowanie tego, co CHCE się pokazać. Nie ma miejsca na kompromisy – to meble, na które patrzy się codziennie, przez większość czasu, które stoją w centrum całego domu, a więc reprezentują zarówno miejsce, jak i jego mieszkańców. Można wybrać meble systemowe – stylowe połączenie najpotrzebniejszych rodzajów mebli, które można dowolnie przestawiać. To idealne rozwiązanie dla miłośników częstych zmian, dla których ważne jest zgranie wszystkiego, łącznie z meblami, z tempem życia. Z kolei meblościanki to sprawdzona, dobrze znana propozycja dla ceniących sobie stałość i harmonię, a także tradycję. Choć współczesne meblościanki w niczym nie przypominają swoich dalekich krewnych sprzed kilku dekad, nadal pozostają symbolem wygody, pewnikiem i receptą na funkcjonalność. To prostota i klasa sama w sobie, a przy tym miejsce, by wyłożyć to, co najważniejsze – wspomnienia, pamiątki, rzeczy, które budują każdą chwilę. Warto więc wybrać takie nowoczesne meble do salonu, które nadążą za jego mieszkańcami, takie, które dotrzymają mu kroku i które będą sprawiały, że każdy kolejny dzień przyniesie ze sobą komfort i spokój. 

Idealne meble do salonu

Meble do salonu budują codzienną przestrzeń, mają swoista moc sprawczą, która istotnie wpływa na samopoczucie. Mogą tworzyć przeróżne klimaty – dawać poczucie przytulności lub też chłodnej surowości, a ich wybór nigdy nie powinien być dziełem przypadku. O to jednak trudno – uczucie bowiem rodzi się od razu, czasem wybucha jak wulkan, a czasem powoli kiełkuje, ale zawsze kończy się na magicznych słowach „O, to są moje wymarzone meble, takie właśnie chcę!”. Jasne lub ciemne, wysokie lub niskie, z wieloma półkami lub z przewagą szafek, w stylu nowoczesnym lub skandynawskim, z wysokim połyskiem lub strukturą drewna – meble są jak idealny partner codziennych trudów – każdy znajdzie takiego,  z którym chce spędzać czas, który w każdym świetle wygląda dobrze i który wiele uniesie, idealnie dopasowując się do codziennego życia. Wybierając meble do salonu, wybiera się miejsce na to, by pisać nową historię.  Duży wybór to dużo możliwości na to, by stworzyć centrum własnego wszechświata, w którym każdy dzień będzie wyjątkowy. 

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony.