Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  929,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  769,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  400,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  649,00 zł W magazynie
 • Dostawa: 14 dni roboczych
  1 999,00 zł W magazynie

  Nowoczesna Meblościanka Do Salonu

  1 999,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Meblościanki

Meblościanka. Jakieś skojarzenia? Całkiem sporo – mnóstwo miejsca na wszystkie potrzebne i mniej potrzebne rzeczy, rodowe kryształy za szklaną witryną, idealnie ułożone książki, szufladki, szafki, półki…Oh, jakiż to był praktyczny mebel! I jak dobrze, że znów wraca do łask.

Meblościanka, ścianka mebli, mnóstwo uczuć się w niej kłębi!

Dokładnie tak. Dla wielu meblościanka to niechlubny relikt przeszłości, który zagracał cały salon i na którym stało mnóstwo niepotrzebnych drobiazgów. Dla innych nie ma nic bardziej praktycznego, niż skondensowane w jednym miejscu szafki, półki, regały i szuflady, w których zmieści się wszystko, co niezbędne. Można ją więc kochać lub wręcz przeciwnie, ale jedno jest pewne – wzbudza uczucia jak mało który mebel! Nowoczesne meblościanki to jednak zupełnie coś innego – klasa, wdzięk, szyk! Niczym przybysze z wielkiego, modnego miasta, wnoszą na salony powiew świeżości, a zarazem mają w sobie coś z tradycji, moc, która przekonuje, że są najlepszym rozwiązaniem do pokoju dziennego. 

Meblościanki doskonale sprawdzą się zarówno w dużym, jak i małym salonie. Wszędzie czują się dobrze, a ich forma pozwala na dopasowanie do różnych aranżacji. Jest i nieco klasyki, jest także nuta modernistyczna, więc nie ma możliwości, by się z nimi nie polubić. Ich największą zaletą jest praktyczność – oferują mnóstwo miejsca w różnych formach, od zamkniętych, idealnych na to, co nie nadaje się do pokazywania, po otwarte, które z dumą będą prezentowały pamiątki z wakacji czy rodzinne zdjęcia. Słowem – co chcesz, to masz, na widoku lub ukryte, ale zawsze pod ręką.

Jaka jest idealna meblościanka?

Meblościanki prezentują się naprawdę pięknie! Onieśmielają wysokim połyskiem lub zachwycają strukturą drewna, mogą przyciągać uwagę lub też nie rzucać się w oczy, oferując stonowaną, nienachalną klasykę. Jedno jest pewne – jako meble do salonu z pewnością powinny być wybierane tak, by cieszyć oko i uspokajać duszę, dawać poczucie komfortu z idealnie dobranych do potrzeb mebli i po prostu – podobać się. Wszak w salonie spędza się mnóstwo czasu i o ile jest on piękniejszy, kiedy można patrzeć na coś ładnego! Stylowy zestaw mebli sprawi, że salon nabierze zupełnie nowego charakteru, stanie się miejscem, w którym najchętniej spędza się czas, w którym zarówno miło się odpoczywa, jak i imprezuje. Meblościanka będzie niczym świadek, obecna przy wszystkich radościach i smutkach dnia codziennego, w chwilach snucia marzeń i tych, w których nie myśli się o niczym. Będzie stać na straży porządku tak rzeczy, jak i myśli, jest stała, pewna, niewymagająca żadnych dodatkowych elementów. Jaka jest więc idealna meblościanka? Każda, bo każda ma swój niepowtarzalny urok i wdzięk, doskonale łączący klasykę gatunku z dopasowaniem do potrzeb współczesnych czasów. 

Pokaż mi swoją meblościankę, a powiem Ci, kim jesteś!

Przychodzą znajomi. To pierwsza wizyta, więc jest dyskretne podziwianie i szybka analiza wnętrza. Pokoje lśnią czystością, z kuchni wydobywają się zniewalająco apetyczne zapachy, a kanapa w salonie wygląda wyjątkowo zapraszająco. W końcu pora na spoczynek, chwila na herbatę czy lampkę wina i oto są… słowa, na które czeka każdy gospodarz: „Jaka piękna meblościanka!”. I już wiadomo, kto ma dobry gust, kto  podchodzi do życia praktycznie, ale nie jest pozbawiony wyczucia smaku, dla kogo liczy się nie tylko wygoda, ale i dobre samopoczucie, konieczność obcowania z czymś ładnym, nieprzesadzonym, ale i wyszukanym. Meblościanka tworzy markę domu, dodaje mu charakteru, dużo mówi o tym, kto zamieszkuje zaaranżowane w dany sposób wnętrze. Oferują spójną całość, dają wrażenie porządku i sprawiają, że każdy czuje się dobrze w ich towarzystwie. Jeśli więc decydować się na meble do salonu – meblościanka będzie jak znalazł wszędzie tam, gdzie poszukuje się harmonii, spójności i elegancji, a także nutki ekstrawagancji, widocznej w ciekawych formach, nietypowych zestawieniach kolorystycznych, czy elementach, które dodają pazura tej tylko z pozoru prostej formie mebli. 

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony.