Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Dostawa: 14 dni roboczych
    750,00 zł W magazynie
  • Dostawa: 14 dni roboczych
    750,00 zł W magazynie
  • Dostawa: 18-21 dni
    699,00 zł 799,00 zł W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Fotele Uszak

Choć w zasadzie nawet nie trzeba ich przedstawiać, to jednak… można mówić bez końca. Fotele uszaki, choć nadal są w modzie, już są niczym legenda i wciąż zdobywają nowych wielbicieli. Nie ma się co dziwić – w zasadzie są idealne!

Gra o (uszakowy) tron

Stawka jest naprawdę wysoka. Kupując fotel uszak, zyskuje się nie tylko dodatkowy mebel, który będzie efektownym elementem wystroju wnętrza. Można nawet powiedzieć, że to zupełnie nieistotna kwestia – przecież równie dobrze można wybrać jakikolwiek inny rodzaj fotela. Ale to nie tak, bo wejście w posiadanie fotela uszaka, oznacza przejście do całkowicie nowego wymiaru wygody i komfortu. A tego już nie zagwarantuje żaden inny mebel! Fotel uszak jest jak tron godny króla, jak odrębny świat w salonie, jak wyspa dla zmęczonego rozbitka. Gwarantuje wygodę i komfort, o których nie śniło się nawet filozofom. Co takiego w nich jest, że wyznaczyły nowe standardy, wytyczyły nowe ścieżki przyjemności i wciąż są obiektami westchnień każdego, kto stoi przed wyborem mebli wypoczynkowych do swojego wnętrza? Cóż, sekret tkwi w ich… uszkach, charakterystycznej formie, która sprawia, że kto raz siądzie w tym fotelu, ten już nigdy nie będzie chciał wstać.

Fotel uszak – mebel wart miliony!

…ale na szczęście nikt takich cen nie proponuje. Fakt jest jednak taki, że fotele uszaki są obecnie jednymi z najbardziej popularnych mebli. Nawet, jeśli nieszczególnie jest na nie miejsce – zawsze się cudem znajduje, nawet, jeśli wydaje się zbędny – od razu staje się ulubionym miejscem do siedzenia i każda chwila jest dobra, by choć na minutę w nim spocząć. Nagle okazuje się, że był tym, czego właśnie brakowało, co od początku miało się znaleźć we wnętrzu, co było dokładnie tym, czego brakowało do szczęścia. Wszystko przez wyjątkowy kształt, który już wizualnie kojarzy się ze wyłącznie z tym, co przyjemne – ciepło, przytulność, bezpieczeństwo, wrażenie zatracenia w miękkości i przyjemności. Forma foteli uszaków pozwala na przybranie wyłącznie wygodnych pozycji – idealnie wyprofilowane oparcie, wysokie i odpowiednio szerokie, daje wsparcie dla całych pleców, a nawet głowy, co jest wręcz bezcenne po dniu pełnym nerwów, napinających całe mięśnie. Wygodne podłokietniki to ratunek dla spracowanych rąk, zaś odpowiednia wielkość siedziska… to jest właśnie cały sekret – wygodne, ani zbyt miękkie, ani nie za twarde, wystarczająco szerokie i głębokie, by rozsiąść się niczym na tronie. Fotele uszaki są dokładnie tym, czego oczekuje si od najlepszych mebli wypoczynkowych!

Jak wybrać idealny fotel uszak?

Nie ma nic prostszego – każdy model z definicji jest skazany na sukces i uwielbienie. Pozostaje kwestia drobnych szczegółów – są uszaki nieco bardziej nowoczesne, z regulacją oparcia lub te doskonale znane, klasyczne, w skandynawskim stylu. Każdy wybór będzie… najlepszy, bo każdy gwarantuje wygodę, o której się marzy. Fotele uszaki, w myśl uniwersalizmu i ponadczasowości, dostępne są w kolorach, które każdemu przypadną do gustu i które można dopasować do wielu różnych aranżacji – szarym, pastelowych odcieniach różu, granacie czy też szalenie modnym musztardowym. Nie pojawi się więc żadna wątpliwość wynikająca z niedopasowania, niemożliwości dobrania koloru czy odpowiedniego stylu – uszaki pasują zawsze i wszędzie!

Fotel uszak – siedzisko do zadań specjalnych!

Fotele uszaki mogą stać w każdym pomieszczeniu – wszędzie doskonale spełnią swoją rolę, będąc oazą pokoju, wygody i relaksu. W dziecięcym pokoju doskonale sprawdzą się podczas wieczornych rytuałów czytania i przytulania, zaś w salonie stworzą doskonały kącik do relaksu z książką i nie tylko. Są też ciekawą propozycją do kuchni – mogą być bazą w kącie jadalni, w której będzie można na chwilę spocząć w przerwie podczas gotowania. A w sypialni? Tam z kolei będą idealnym miejscem do odpoczynku z dala od zgiełku reszty domu. Jak widać – nie ma takiego miejsca, pokoju, w którym nie dałoby się ustawić uszaka. A wraz z nim od razu pojawi się nowa, najwyższa jakość wypoczynku! 

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony.