Materac Montana, 9 stref twardości

Materac Montana
Wysokość z pokrowcem: 18 cm
Twardość: Góra: H3 - średnio twardy, Dół: H2 - miękki

Więcej szczegółów

369,00 zł brutto

14 dni na zwrot

Uzyskaj 5% rabatu za zapisanie się do newslettera!
Otrzymaj rabat na kolejne zakupy za polecenie sklepu swoim znajomym -10%

Więcej informacji

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec - w opcji do prania posiada zamek rozdzielczy ułatwiający jego wygodne zdejmowanie i pranie. Pokrowiec zalecany dla alergików.
  2. Pianka poliuretanowa - nie odkształca się, dzięki czemu gwarantuje komfort snu.
  3. Przekładka tapicerska (filc) - utrzymuje konstrukcję, a także oddziela wkład sprężynowy od piankowego.
  4. Sprężyna kieszeniowa (pocket) - dzieli materac na 9 stref twardości, innowacyjne sprężyny pocketowe, każda w osobnej otulinie z wyjątkowo elastycznego materiału.
  5. Przekładka tapicerska (filc) - utrzymuje konstrukcję, a także oddziela wkład sprężynowy od piankowego.
  6. Pianka poliuretanowa - nie odkształca się, dzięki czemu gwarantuje komfort snu.

Opis

Materace kieszonkowe posiadają właściwości rehabilitacyjne i spełniają wszystkie kryteria, którymi warto się kierować kupując materac do domu. Budowa tego typu materaca oparta jest o warstwę tzw. sprężyn kieszonkowych posiadających 9 stref twardości, tworzących wygodną do odpoczynku powierzchnię. Sprężyny kieszonkowe obłożone są obustronnie pianką poliuretanową elastyczną. Materac jest obłożony owatą antyalergiczną, która znacząco wpływa na jakość snu. Dzięki takiej konstrukcji materac uzyskuje punktową elastyczność co pozwala mu na dopasowanie się do kształtów ciała i zapewnia zdrowy sen. Pokrowiec materaca wykonany jest z dzianiny wełnianej, hypoalergicznej. Pokrowiec można bezproblemowo ściągnąć do prania. Zaletą tego typu konstrukcji jest to, że nadaje się ona do różnych ciężarów ciała. Materac posiada 2 strony twardości: średnio twardy, miękki. Wysokość materaca z pokrowcem ok. 18 cm

Materac 9 strefowy (kieszeniowy)

Każda z sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce z materiału. Dzięki braku połączeń między sprężynami , każda z nich pracuje osobno eliminując efekt uginania się materaca na dużych powierzchniach przy nacisku na ich mały obszar.

Niezależnie od wagi użytkowników materaca wyeliminowany został efekt zsuwania się osoby lżejszej w kierunku osoby cięższej. Nowatorski podział materaca na 9 stref o zróżnicowanej twardości zapewnia idealne dopasowanie się materaca do ciała użytkownika.

Dobrą wiadomością dla osób borykających się z problemami związanymi z kręgosłupem jest fakt iż materac 9 strefowy zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa.

Opinie

Napisz opinię

Materac Montana, 9 stref twardości

Materac Montana, 9 stref twardości

Materac Montana
Wysokość z pokrowcem: 18 cm
Twardość: Góra: H3 - średnio twardy, Dół: H2 - miękki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony.