Materac Euforia Visco 19 cm

Materac Euforia
Wysokość z pokrowcem: 19 cm
Twardość: Góra: H3 - średnio twardy , Dół: H2 - miękki

Więcej szczegółów

449,00 zł brutto

14 dni na zwrot

Uzyskaj 5% rabatu za zapisanie się do newslettera!
Otrzymaj rabat na kolejne zakupy za polecenie sklepu swoim znajomym -10%

Więcej informacji

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec - w opcji do prania posiada zamek rozdzielczy ułatwiający jego wygodne zdejmowanie i pranie. Pokrowiec zalecany dla alergików.
  2. Włókno klimatyzujące - otoczone jednostronnie wchłania pot i utrzymuje optymalną temperaturę ciała.
  3. VISCO z funkcją pamięci kształtu reaguje na nacisk i temperaturę, pozytywnie wpływa na wszelkie dolegliwości związane z kręgosłupem. Pianka ta pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do ciała. Wpływa tym samy pozytywnie na redukcję napięcia mięśniowego, poprawia przepływ krwi, pozytywnie wpływa na całą sylwetkę, zapobiega pogłębianiu istniejących już schorzeń.
  4. Przekładka tapicerska (filc) - utrzymuje konstrukcję, a także oddziela wkład sprężynowy od piankowego.
  5. Sprężyna kieszeniowa (pocket) - dzieli materac na 9 stref twardości, innowacyjne sprężyny pocketowe, każda w osobnej otulinie z wyjątkowo elastycznego materiału.
  6. Przekładka tapicerska (filc) - utrzymuje konstrukcję, a także oddziela wkład sprężynowy od piankowego.
  7. PIANKA HR  o zwiększonej gęstości, nie odkształca się, dzięki czemu gwarantuje komfort spania. Wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości.

VISCO

Pod wpływem ciepła i nacisku pianka przybiera kształt ciała. Dzięki tym właściwościom uzyskujemy prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, odciążając go. Poprzez równomiernie rozłożone obciążenie niwelowany jest ucisk co pozwala na poprawienie krążenie krwi w trakcie snu. Stosowanie nakładki powoduje, że budzimy się zrelaksowani i wypoczęci!

Materac 9 strefowy (kieszeniowy)

Każda z sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce z materiału. Dzięki braku połączeń między sprężynami , każda z nich pracuje osobno eliminując efekt uginania się materaca na dużych powierzchniach przy nacisku na ich mały obszar.

Niezależnie od wagi użytkowników materaca wyeliminowany został efekt zsuwania się osoby lżejszej w kierunku osoby cięższej. Nowatorski podział materaca na 9 stref o zróżnicowanej twardości zapewnia idealne dopasowanie się materaca do ciała użytkownika.

Dobrą wiadomością dla osób borykających się z problemami związanymi z kręgosłupem jest fakt iż materac 9 strefowy zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa.

Opis

Materace kieszonkowe posiadają właściwości rehabilitacyjne i spełniają wszystkie kryteria, którymi warto się kierować kupując materac do domu. Budowa tego typu materaca oparta jest o warstwę tzw. sprężyn kieszonkowych posiadających 9 stref twardości, tworzących wygodną do odpoczynku powierzchnię. Sprężyny kieszonkowe obłożone są z jednej strony płytą kokosową , a z drugiej wysokiej jakości matą lateksową. Materac jest obłożony owatą antyalergiczną, która znacząco wpływa na jakość snu. Dzięki takiej konstrukcji materac uzyskuje punktową elastyczność co pozwala mu na dopasowanie się do kształtów ciała i zapewnia zdrowy sen. Pokrowiec materaca wykonany jest z dzianiny wełnianej, hypoalergicznej. Pokrowiec można bezproblemowo ściągnąć do prania. Zaletą tego typu konstrukcji jest to, że nadaje się ona do różnych ciężarów ciała. Materac posiada 2 strony twardości: bardzo twardy, średnio twardy. Wysokość materaca z pokrowcem ok. 19 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac Euforia Visco 19 cm

Materac Euforia Visco 19 cm

Materac Euforia
Wysokość z pokrowcem: 19 cm
Twardość: Góra: H3 - średnio twardy , Dół: H2 - miękki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony.